Тканини і меблі

Нарешті старий, бувалий, такий, що відслужив багато років (і порядком що за ці роки набрид) диван поступиться місцем новенькому, чистенькому, найкрасивішому, зручнішому, затишнішому…
Тому дивану, який вам сподобався, який вам потрібний.

Як дізнатися, чи довго він вам прослужить, чи не почне він втрачати привабливості (до жаху господарів) вже через декілька місяців експлуатації? Саме з цими питаннями ми звернулися до виробників і продавців трьох найбільш важливих «складових» м’яких меблів – оббивних тканин, механізмів розкладання і наповнювачів м’яких елементів.

Результатами нашого дослідження ми ділимося з вами!

Дизайн м’яких меблів

Можна довго говорити про всілякі напрями дизайну м’яких меблів, про сучасні тенденції оформлення інтер’єрів, про те, «що таке добре і що таке погано» в питанні вибору дивана або крісла.

Але правило «краще один раз побачити» ніхто не відміняв, тому, прочитавши безліч розумних «стильних» журналів, послухавши безцінні поради дизайнерів, поглянувши на втілення їх ідей в життя. Ми йдемо в салон в надії знайти ті самі м’які меблі, про які мріялося. І, немов людину, зустрічаємо її «по одягу». Досить часто саме від того, яким цей «одяг» буде, залежить, чи продовжиться наше «знайомство». І справа тут не лише в забарвленні.

Велику роль грає, чи приємно нам доторкатися до оббивки нашого можливого «обранця», чи влаштовують нас показники його екологічності, зносостійкості і, звичайно, експлуатаційні якості. Тому оббивку бажано вибирати «правильну» сточування зору призначення дивана – саме в цьому випадку він безвідмовно служитиме вам довгий час.

Оббивка для дивана

Для дивана, використовуваного як ліжко, краще вибирати тканини з вмістом натуральних волокон мінімум 50% – вони «дихають» і менше, ніж стовідсоткова синтетика, притягують пил (це знижує до мінімуму можливість розвитку алергії і захворювань дихальних шляхів). А в порівнянні з натуральними тканинами вони вигідно відрізняються високими зносостійкими властивостями.

Відразу ж хочемо відповісти на можливі докори на адресу (уявною) неекологічності синтетичних (або що містять синтетику) матеріалів.

Всі дійсно якісні тканини безпечні для здоров’я і довкілля, для їх забарвлення застосовуються переважно натуральні фарбники, вони проходят обов’язкову обробку, що унеможливлює прояву алергічної реакції.

Оббивні тканини

Найпопулярніші на сьогоднішній день оббивні тканини – це шинили.

Із-за продуманого поєднання натуральних і штучних волокон вони ідеально підходять для оббивки гостиних гарнітурів, диванів і навіть дитячих канапок. Саме шинили забезпечать вашому дивану відмінний зовнішній вигляд впродовж всього терміну служби: якісні тканини зберігають свої «первозданні» властивості не один рік, тому м’які меблі довго виглядають охайно і нарядно. Особливо якщо для «генерального» чищення дивана ви удаватиметеся до сухої хімчистки, не піддаючи шинилл дії вологи.

Останні, найпопулярніші колекції якісних шинилів – це «Eternal» і «Bergamo», в кожної з яких є свої особливості.

М’які, але надзвичайно міцні шинили з колекції «Eternal» змогли завоювати симпатії виробників і покупців меблів своєю незвичайною зносостійкістю. Цей матеріал витримує 70 000 000 дотиків (це, в середньому, 50 років постійної експлуатації). Йому не страшні ні пил, ні волога, ні – із-за унікального переплетення ниток – «ніжні» кігтики домашніх тварин.

Колекція тканин «Bergamo» виконана по старовинних традиціях іспанських майстрів. Оригінальні ніжні забарвлення, непомітний малюнок, висока якість використовуваних матеріалів (по перевазі натуральних) і, в той же час, дивна міцність цієї тканини зробили її надзвичайно популярним у виробників якісним м’яким меблям.

Ще один вигляд тканини, відповідний для оббивки «віталень» і універсальних диванів, – меблева замша «Kioto», вироблена в Японії. Вона з’явилася на ринку лише недавно, але і виробники, і покупці м’яких меблів вже оцінили її достоїнства. При виробництві «Kioto» використані ультрасучасні технології.

Дивна особливість цієї тканини – те, що її ніжний ворс лягає точно по напряму руху долоні. А на вигляд матеріал практично не відмітний від натуральної замші.

Диван, оббитий цим матеріалом, виглядає дуже благородно. І при цьому «Kioto» дуже практична: так само, як і шинили, вона майже не втрачає з часом свої якості. І, подібно шинилам, вона вільно пропускає повітря, і, відповідно, є абсолютно нешкідливою для здоров’я.

Бавовняні тканини для оббивки

Багато покупців вважають найбільш екологічно чистими і безпечними набивні бавовняні тканини. Це, безумовно, справедливо – вміст натуральних волокон в них більший, ніж в будь-яких інших оббивних матеріалах. Але вимушені вас розчарувати: термін експлуатації бавовняних набивних тканин в середньому 5-7 років.

Це не дуже вигідно при використанні їх для оббивки «дорослих» диванів, зате вони чудово підходять для дитячих меблів: бавовна – дуже «здоровий», екологічно абсолютно безпечний матеріал. До того ж він покривається спеціальним захисним складом, який оберігає тканину від вигорання і стирання, не дозволяє їй збирати пил.

Саме ці властивості набивних бавовняних тканин роблять їх оптимальним варіантом оббивки для дитячих канапок, а замислюватися про їх довговічність навряд чи варто – ці меблі актуальні лише до тих пір, поки дитина не виросте. В крайньому випадку, змінити оббивку дивана  можна , замовивши новий чохол, який, до речі, допоможе вам поміняти «імідж» дитячої.

Зверніть увагу на іспанські колекції набивних бавовняних тканин – «Sarga» і «Ottoman», які підкорять серця малят (і їх батьків) яскравими, «сонячними» забарвленнями і симпатичними малюнками.

Експлуатація тканин для оббивки

Оббивку для м’яких меблів, що стоять у вітальні, варто вибирати показну (аби перед гостями покрасуватися) і, в той же час, невибагливу в експлуатації (необхідні якості – зносостійкість, легке чищення). Тому оптимальним варіантом для «вітального» дивана будуть тканини з великим вмістом синтетичних ниток: вони дуже прості у догляді і чудові по експлуатаційних якостях.

Цим вимогам сповна відповідає флок. Цей тип тканини забезпечує легкий догляд за меблями: можливе ручне прання, замивання, сухе чищення і, якщо говорити про найбільш якісних «представників» флоків, – навіть машинне прання. Свої експлуатаційні властивості флоки мають завдяки тому, що їх ворс на 100% складається з синтетики. Але це не унеможливлює їх використання навіть в будинках, де є алергіки або маленькі діти: якісні флоки проходят обов’язкову обробку гипоалегенним складом, а для забарвлення тканини застосовуються лише абсолютно нешкідливі фарбники.

Сучасні тканини для обивки

Крім того, сучасні флоки мають силіконове покриття, що додає їм м’якість, робить тканину ніжною і приємною на дотик. Можливість вибору всіляких забарвлень дозволяє створити диван під «готовий» інтер’єр. Оцінити флоки по гідності зможуть і власники домашніх тварин: з флока неможливо витягнути нитки, поставити на них зацепу. Та все ж вибирати флок для дивана, використовуваного як ліжко, ми не рекомендуємо: при великому постійному навантаженні ворс матеріалу приминається і помітно втрачає вигляд.

Що стосується «представницьких» варіантів м’яких меблів – наприклад, диванів, що стоять в холі, – то тут особлива увага повинна приділятися не стільки експлуатаційним властивостям оббивки (вибираючи матеріал від виробника, що зарекомендував себе, ви гарантовано отримуєте його високу якість), скільки її зовнішньому вигляду.

Тому для таких диванів переважно вибирати тканини модні, дорогі, стильні, які з першого погляду покажуть вас як людей спроможних, що володіють добрим смаком. Тому ми рекомендуємо вам звернути увагу на колекції «Amazzonia» і «Donna Cobra» і новинку нашому ринку – тканину «Nepal». Ці матеріали здатні забезпечити чудовий зовнішній вигляд вашого дивана. Колекції «Amazzonia» і «Donna Cobra» були розроблені спеціально для дорогих стильних інтер’єрів: виконані в дуже модному стилі – під крокодилову і зміїну шкіри, вони сповна здатні конкурувати з натуральними і по колірному рішенню, і по фактурі. Тканина «Nepal» є оригінальним поєднанням щільних жакардових і «пухнастих» шинилових ниток. Це, з одного боку, забезпечує їй чудовий зовнішній вигляд, а з іншою, – міцність, м’якість, екологічну безпеку і чудові експлуатаційні властивості.

Перетягнути меблі цими тканинами Ви зможете в майстерні “Мебель Ремонт”

Комментарии закрыты.

ВЫЗОВ МАСТЕРА