М’які меблі з натуральної шкіри
Декабрь 10, 2017
Ліжко- конструкція та матеріали
Январь 9, 2018
Show all

Механізми розкладання м’яких меблів

Типи розкладання диванів (виды раскладки диванов)

Механизмы, с которыми работает компания “Мебель Ремонт”

Окрім дизайну, ціни, матеріалів і оббивка меблів, покупців м’яких меблів, як правило, цікавить механізм розкладання. У магазинах ви можете знайти близько 15 різних варіантів механіки трансформації. Сподіваємося ця стаття допоможе вам зорієнтуватися в цьому різноманітті і підібрати той варіант, який буде функціональний, зручний і щонайкраще підійде вашому стилю життя.

Диван Розкладачка (диван раскладушка)

Буває «Французька», «Американська», «Італійська», «Міксотуаль». Це досить поширена група механізмів розкладання, які мають загальний принцип розкладання, – вони «розвертаються» вперед. Проте їм властиві і істотні відмінності.
«Французька розкладачка» («міксотуаль») – найпопулярніший механізм, яка розвертається в три етапи (подушки сидіння знімаються). Можуть мати замість грат натяжне полотно або меблеві ремені.
«Американська розкладачка» має два складання, також при знятих подушках.
«Італійська розкладачка» – найнадійніша і дорожча – подвійний «перевертиш», що не вимагає зняття подушок сидіння. Механізми забезпечуються ортопедичними гратами (сосновою або буковою), а «італійська» – металевою сіткою.
Вважається, що «розкладачки» призначені для варіантів гостьових спальних місць, проте «американці» і «італійці» можуть тривалий час використовуватися нарівні з ліжковими конструкціями. Істотним недоліком більшості моделей можна вважати необхідність знімати подушки сидіння. Проте, якщо у вас є місце для нічного зберігання подушок (приблизно у 1 кв.м), то на цей недолік можна закрити очі. Серйознішою проблемою є скрип розкладачок (виключення складає «французька») і відсутність у всіх моделей білизняного ящика. Ми хотіли б привести в «захист» цих механізмів лише один аргумент: саме моделі з розкладачками найбільш красиві з точки зору дизайну.

Перетяжка дивана розкладачки найбільш складна та дорога послуга.

Диван Книжка (диван книжка)

Це один з найпоширеніших на сьогоднішній день механізмів трансформації. З подібними диванами ми добре знайомі з найранішого дитинства, любимо їх, звикли до них і особливих нарікань у нас вони не викликають. «Книжка» або «клік-клак» розкладається практично миттєво, має місткий ящик для білизни. Але головною її перевагою є те, що вона може бути використана в квартирах з обмеженою площею. Недоліком, правда дуже умовним, є деяке обмеження в дизайні моделі, викликане тим, що спинка і сидіння мають бути приблизно однаковими по висоті (ширині) і мати відносно рівну поверхню, оскільки і та і інша виступає як спальні місця.

Перетяжка дивана книжки найбільш популярна послуга.

Диван Кушетка (диван кушетка)

Європейською альтернативою звичної для нас «книжки» служить механізм розкладання умовно званий «кушеткою» («єврокнижкою»). Принцип його дії простий: сидіння висувається вперед, а подушки спинки опускаються в простір, що утворився. Можна сказати, що подібна механіка практично позбавлена недоліків. При цьому величина спального місця може бути воістину величезною. Також є в наявність ящик для білизни. Бажана наявність ортопедичних латів, пружинного блоку або формованого еластичного пінополіуретана в м’яких елементах спинки і сидінь. Враховуйте можливість додаткового замовлення знімних чохлів для подушок.

Диван Розкладний (диван аккордеон)

Ще його називають «Акордеон». Цей механізм розкладання набуває останнім часом велику популярність завдяки надзвичайній легкості розкладання. Принцип роботи механіки – звичайна гармошка. У даній конструкції сам механізм є диваном. Як правило, дані моделі зроблені в легкому, авангардному молодіжному стилі. Слід враховувати, що модель розкладається вперед, а, отже, вам буде потрібно додаткове вільне місце перед диваном.
Диван ВикочуванняЦе самий передовий, найнадійніший на сьогоднішній день механізм розкладання, називається також «Телескоп». Каркас диванів з механізмом викочування, як правило, виконаний з бруса твердолистяних порід дерева, матраци таких меблів забезпечені ортопедичними гратами, а роликові доводчики підсилюють конструкцію. Словом, це ті меблі, які прослужать вам вірою і правдою довгі роки, не зажадавши навіть дрібного ремонту механіки. Проте, варто враховувати, що висота спального місця в диванів з таким механізмом трансформації буде декілька нижче, ніж, звична для нас, стандартна висота (близько 40 см). Тому рекомендуємо, перш ніж придбати подібний диван, випробувати його безпосередньо в магазині.

Перетяжка дивана аккордеона популярна, але непроста послуга по виконанню.

Диван Висувний (диван дельфин)

Механізмами розкладання, що має також поетичну назву «Дельфіна», зазвичай використовується на кутових комплектах м’яких меблів. Принцип його розбору гранично простий. Передня частина, що висувається, шляхом підйому за петлю «витягує» за собою додаткову подушку сидіння, яка і є такою, що становить спальне місце. Ящик для постільного приладдя прихований, як правило, не в самому «дельфінові», а в кутовому модулі. Для нього особливо характерні місткі габарити, а відкривається він за допомогою елементарного підйому місця для сидіння.

Диван Пружинний (диван пружинный)

Новинка українського меблевого ринку, друга його назва – «Конго». Це ліжковий механізм, який є металевою рамою, закріпленою на великому (по розмірах рами) білизняному ящику. За допомогою газових амортизаторів із зусиллям 500Н або 1150Н рама піднімається вгору, забезпечуючи доступність ящика для білизни. Що стосується місцерозташування, то ліжко, навіть з механізмом розкладання, краще всього підходить для спальні, так що якщо ви є щасливим володарем окремої «опочивальні», вам варто уважніше придивитися до ліжок на основі «конго». Єдине обмеження, що накладається на експлуатацію «конго», – це вага матраца. Він не може бути ні важче, ні легше за розрахункову масу (тобто вам доведеться погодитися із заданими параметрами), інакше механізм буде або неможливо підняти, або опустити.

Ще одна альтернатива добре відомому механізму «книжка». Його головні переваги – простота і надійність через відсутність складної механіки. Трансформація дивана в положення «ліжко» відбувається шляхом висунення сидіння вперед (по тих, що направляють усередині короба для постільного приладдя) і опускання спинки на петлях на опорні поверхні короба.

Перетяжка диванов Киев

Комментарии закрыты.

ВЫЗОВ МАСТЕРА