Природна чарівність інтер’єру в стилі прованс
Декабрь 5, 2017
Змінити оббивку дивана
Декабрь 9, 2017
Show all

Матеріали для виробництва стільниць

Матеріали для виробництва стільниць: дсп, масив дерева, камінь

Матеріали для виробництва стільниць

Будинки та в офісі, на виробництві та в публічних приміщеннях, скрізь, де необхідна зручна і красива робоча поверхня, знайшли своє застосування стільниці з різного роду матеріалів, кожен з яких володіє своїми перевагами і недоліками, залежно від умов експлуатації стільниці. Сфера їх застосування різноманітна від кухонних меблів і меблів для ванних кімнат, до шкільних парт, офісних столів, стійок охорони, барних і ресепшн стійок.

Основа практично всіх стільниць це ДСП, у комбінації з яким або наповнювачем. Це обумовлено не тільки низькою вартістю матеріалу, але і в значній полегшенні конструкції виробу, оскільки стільниця повинна витримувати велике навантаження і при цьому не чинити зайвого тиску на опори. Типи покриття стільниць різноманітні. Найбільш поширеними, особливо у виробництві кухонних меблів є стільниці з ДСП покриті багатошаровим ламінатом (пластиком). Багата колірна гамма пластика дозволяє підібрати стільницю практично до будь-якого інтер’єру. Крім того, доглядати за ним просто. Ламінат не сприйнятливий до дії світла і перепадів температури. Палаюча сигарета і гарячий посуд не залишать сліду на поверхні стільниці. Харчові кислоти і побутова хімія не заподіють поверхні стільниці ні якогї шкоди – досить протерти її ганчіркою.

Масив дерева – найбільш традиційний, але не найпоширеніший варіант, оскільки вимагає постійної уваги. Вологість, подряпини, плями від вина, соків і масла, випадкові “опіки” можуть достатньо швидко зіпсувати бездоганний вид такої стільниці. Акуратного поводження вимагають і стільниці виготовлені з натурального каменю. Твердому граніту не страшні механічні пошкодження, лужні і кислотні розчини, проте пористий мармур може мати мікротріщини і сколи, а так само, стільниці з пористого мармуру вбирають в себе всі рідини. Плями від чаю, кави, соків і вина з кам’яної поверхні можна видалити тільки за допомогою шліфування. Крім того, плити натурального каменю мають велику масу.

Сучасні будівельні технології все активніше проникають в наше життя. Так, наприклад, трапилося з штучним каменем. Він спочатку створювався як альтернатива натуральному каменю, але завдяки красі міцності і довговічності спектр його застосування виявився надзвичайно широкий. Сьогодні зі штучного каменю виготовляють кухонні стільниці, барні стійки, раковини мийок, умивальники, душові піддони, елементи декоративної обробки приміщень – карнизи, підвіконня, стінові панелі та інші предмети інтер’єру. Штучний камінь дуже практичний. На його поверхні не залишаються плями навіть від самих уїдливих рідин, згубних для мармуру. Так само, штучний камінь не вбирає вологу, а хімічна інертність і гладкість поверхні забезпечує чистоту в приміщенні. Штучний камінь володіє унікальними властивостями – Термоформінг (пластичністю під впливом температури) і можливістю безшовної склейки окремих деталей. Це дозволяє виготовляти вигнуті деталі та інтегрувати в стільниці кухонні мийки без видимих стиків. Ці ж властивості дозволяють швидко і легко здійснювати ремонт меблів – пошкоджених деталей . Завдяки наявності широкого розмаїття забарвлень, стільниці зі штучного каменю дозволять підкреслити будь-який стиль інтер’єру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ВЫЗОВ МАСТЕРА