Вибираємо кухонний куточок
Декабрь 5, 2017
Матеріали для виробництва стільниць
Декабрь 9, 2017
Show all

Природна чарівність інтер’єру в стилі прованс

 

Природна чарівність інтер’єру в стилі прованс

В кожної країни своє бачення стилю кантри, і це природно. Адже даний напрям посилає ту або іншу націю до її витоків, до традицій предків, до їх звичаїв і способу життя. У Франції архітектурний стиль, в який людина вилила всю свою любов до сільської простодушності, отримала назву південної провінції країни – Провансу.

Багато іменитих художників надихалися прекрасними пейзажами і самобутніми спорудами цієї місцевості. Соковиті і природні кольори, ледве приглушені пекучим сонцем, чарівливість простоти і природності, якими дихає цей стиль, чарівливість пошарпаних старизною предметів – ось що робить прованс настільки привабливим для людей, що займаються оформленням дизайну інтер’єру будинку.

дизайн мебели в стиле провансЯк яскраві плями на блідому піску Середземномор’я, насичені відтінки предметів інтер’єру прекрасно поєднуються тут з білястими стінами і потертими підлогами і ніби відтворюють природний контраст старизни і безтурботної молодості, що є сусідами пліч-о-пліч. Природна палітра грає величезне значення в стилі прованс. Зухвалий теракотовий і небесний аквамарин, цілюща зелень і спокій пастелі, жовтий і помаранчевий, яскраво-червоний і лавандовий – все тут нагадуватиме про чотири природні стихії.

Груба штукатурка і цегельна кладка старих споруд може стати прекрасним доповненням оновленого інтер’єру в стилі прованс. Використовуючи мінімальний інструментарій, можна добитися того самого ефекту сільської простоти, який відрізняє даний напрям від всіх інших. Старовинні меблі, що дісталися від прадідів, прекрасно впишуться в інтер’єр, наділивши його особливим шармом.

Велика кількість дерев’яних меблів ще більше зближуватиме характер споруди з природою. Добре поєднуються з натуральними породами дерева ковані прикраси, а також предмети з бронзи, міді, каменя, глини, льняні завіски і скатерті, рушники з вишивкою, грубуватий посуд ручної роботи і інше.
Не варто забувати і про ті природні прикраси домівки, які наповнюють луги і сади, тобто про живі рослини і квіти. Крихкість і витонченість стебел і пелюсток буде особлива гармонійно виглядати в інтер’єрі з масивними і чіткими формами.

Мабуть, складно знайти інший стиль, настільки добре і що гармонійно поєднує в собі простоту і шарм, комфорт і практичність. Щирість і відвертість прованса, сонячна цілюща енергія фарб, лаконічна строгість форм в змішенні з рослинними мотивами в обробці притягують увагу дизайнерів зі всього світу.

Ви ніколи не будете розчаровані, вибравши для свого будинку даний стиль. Адже він є осереддям всього кращого, що подарувала людині природа.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ВЫЗОВ МАСТЕРА