Природна чарівність інтер’єру в стилі прованс

 

Природна чарівність інтер’єру в стилі прованс

В кожної країни своє бачення стилю кантри, і це природно. Адже даний напрям посилає ту або іншу націю до її витоків, до традицій предків, до їх звичаїв і способу життя. У Франції архітектурний стиль, в який людина вилила всю свою любов до сільської простодушності, отримала назву південної провінції країни — Провансу.

Багато іменитих художників надихалися прекрасними пейзажами і самобутніми спорудами цієї місцевості. Соковиті і природні кольори, ледве приглушені пекучим сонцем, чарівливість простоти і природності, якими дихає цей стиль, чарівливість пошарпаних старизною предметів — ось що робить прованс настільки привабливим для людей, що займаються оформленням дизайну інтер’єру будинку.

дизайн интерьера киев

Як яскраві плями на блідому піску Середземномор’я, насичені відтінки предметів інтер’єру прекрасно поєднуються тут з білястими стінами і потертими підлогами і ніби відтворюють природний контраст старизни і безтурботної молодості, що є сусідами пліч-о-пліч. Природна палітра грає величезне значення в стилі прованс. Зухвалий теракотовий і небесний аквамарин, цілюща зелень і спокій пастелі, жовтий і помаранчевий, яскраво-червоний і лавандовий — все тут нагадуватиме про чотири природні стихії.

Груба штукатурка і цегельна кладка старих споруд може стати прекрасним доповненням оновленого інтер’єру в стилі прованс. Використовуючи мінімальний інструментарій, можна добитися того самого ефекту сільської простоти, який відрізняє даний напрям від всіх інших. Старовинні меблі, що дісталися від прадідів, прекрасно впишуться в інтер’єр, наділивши його особливим шармом.

Велика кількість дерев’яних меблів ще більше зближуватиме характер споруди з природою. Добре поєднуються з натуральними породами дерева ковані прикраси, а також предмети з бронзи, міді, каменя, глини, льняні завіски і скатерті, рушники з вишивкою, грубуватий посуд ручної роботи і інше.
Не варто забувати і про ті природні прикраси домівки, які наповнюють луги і сади, тобто про живі рослини і квіти. Крихкість і витонченість стебел і пелюсток буде особлива гармонійно виглядати в інтер’єрі з масивними і чіткими формами.

Мабуть, складно знайти інший стиль, настільки добре і що гармонійно поєднує в собі простоту і шарм, комфорт і практичність. Щирість і відвертість прованса, сонячна цілюща енергія фарб, лаконічна строгість форм в змішенні з рослинними мотивами в обробці притягують увагу дизайнерів зі всього світу.

Ви ніколи не будете розчаровані, вибравши для свого будинку даний стиль. Адже він є осереддям всього кращого, що подарувала людині природа.

Comments are closed.